System odczytywania i rejestrowania dokumentów SaldeoSMART 

SaldeoSMART to innowacyjne rozwiązanie przygotowane z myślą o usprawnieniu pracy Biur Rachunkowych i Działów Księgowych Firm. Automatyczne odczytywanie danych ze skanów faktur kosztowych pozwala na przyspieszenie pracy przy wprowadzaniu tych informacji do programu księgowego.

Skanowanie dokumentów i odczytywanie w SaldeoSMART

Plik z fakturami PDF wygenerowanymi z programu do fakturowania lub magazynowego dodajesz do aplikacji. Jeśli faktury otrzymujesz w wersji papierowej, nie musisz skanować każdej z nich pojedynczo. Za pomocą skanera z automatycznym podajnikiem skanujesz paczkę dokumentów do jednego pliku. SaldeoSMART podzieli plik na pojedyncze faktury i odczyta z dokumentu:
• dane o dostawcy (NIP, nazwa, adres, nr konta bankowego),
• numer faktury,
• daty na fakturze (wystawienia, zakończenia dostawy/wykonania usługi, termin płatności),
• kwoty brutto, netto i VAT w rozbiciu na stawki.

Weryfikacja i kategoryzacja dokumentów

Przy każdym dokumencie pojawia się informacja o ilości rozpoznanych danych. Dzięki łatwemu w obsłudze podglądowi dokumentu można szybko nadać dokumentom kategorie, zgodnie z późniejszą zasadą ich księgowania w programie księgowym. Nie trzeba sięgać po papierowe faktury – ich podgląd jest widoczny na monitorze.

Import do programu księgowego Humansoft

Z SaldeoSMART pobierany jest plik do importu – zgodny z programem księgowym. Za pomocą Brokera Humansoft dokumenty importowane są do systemu Hermes. Proces importu jest szybki i skuteczny. Dodatkowo mamy szybki dostęp do podglądu dokumentu bezpośrednio w programie księgowym.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Raz dodany dokument do SaldeoSMART jest zawsze dostępny dla księgowego, pracowników biura rachunkowego i ich klientów – 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie. Dzięki systemowi automatycznego odczytywania faktur, dokumenty są dokładnie opisane, co powoduje, że ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie i proste.

SaldeoSMART DAJE WIELE WYMIERNYCH KORZYŚCI I USPRAWNIA PRACĘ KSIĘGOWOŚCI

Wzrost wydajności dzięki równoległej pracy

Podczas gdy SaldeoSMART pracuje nad odczytywaniem faktur, pracownik może zajmować się innymi zadaniami, np. obsługą klienta, przygotowaniem deklaracji. W ten sposób jednocześnie wykonywane są dwie czynności, co bez pomocy programu byłoby niemożliwe.

Przyspieszenie i usprawnienie procesu wprowadzania faktur kosztowych

Program pozwala na wprowadzenie do programu księgowego większej ilości dokumentów w krótszym czasie.

Oszczędność czasu

Praca na skanach pozwala uniknąć konieczności sięgania po dokumenty papierowe i sprawdzania czy wprowadzone dane zgadzają się z wersją papierową.

Redukcja kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów

Korzystanie z systemu automatycznego odczytywania dokumentów przyspiesza pracę księgowego. Pozwala to na obniżenie kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów, co w skali roku daje duże oszczędności.

+48 62 736 53 72
+48 62 736 53 72

Chcesz umówić się na prezentację lub otrzymać wersję demo?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!

Wybierz temat wiadomości: